11 Ekim 2012 Perşembe

AKP’nin Kürdistan Haritası - 1
AKP’nin Kürdistan Haritası - 1

Gazeteci yazar Arslan Bulut’un ifade ettiği şekliyle “CFR’nin gönderdiği gizli memorandum ile kurulan AKP”, bugün üniter Türkiye’yi bölmek ve İsrailist Kürdistan’ı kurmak adına ciddi adımlar atmaktadır. Bu adımların kaynağı Sistem’dir. (Sistem: Dünyayı yöneten derin güç. Yani, CFR, Bilderberg, Trilateral ve bunların altında yer alan irili ufaklı örgütler ve bunların yöneticisi olan her milletten gelen ancak milliyet farklılığına önem vermeyen, adeta paraya tapan, İbrani asıllı yapı, şeytanın kralları.)

Eskiden, terör örgütü PKK’nın yol haritasını duyardık. Son yıllarda bu tabiri, Adalet ve Kalkınma Partisi’nde duymaya başladık. Zaten bu ikisi, fikirde pek çok alanda müştereklerde birleşmişlerdir. PKK’nın geçmiş kongrelerinde alınan kararlar, bugün AKP hükümetinin “yol haritalarında” yerini bulmuştur.

Türkiye ile PKK arasında (aslında Sistem ile Türkiye arasında) yürütülen savaşı, Sistem ve onun maşası PKK ve onun da maşası Sabetayist-Kripto Yahudi Kürtler çoğunluğunda bölücü Kürtler kazanmak üzeredir. Sona doğru son adımlar atılmaktadır.

Yıkın Efendiler Sıkıysa Yıkın adlı makalemde PKK’nın 7. ve 8. Kongre kararlarını ve AKP’nin yol haritasını aktarmıştım. Maşallah(!) bir ayrılık bulamamıştım. AKP, PKK’nın 10-20 yıl önceki görüşlerinin/taleplerinin vücut bulduğu bir parti olmuştur. Bu, siyasi içerikli, politik kaygılı bir yazı değildir. Her şey belgelidir. Terör örgütü PKK’nın kongre kararları ve yol haritaları ortadadır ve devlet arşivlerinde kayıtlıdır, aynı şekilde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin ve hükümetinin kararları, yaptıkları ve yapacakları (yol haritası) da ortadadır, kayıtlıdır.

Gelelim AKP’nin Yol Haritasına

Yol haritasında yolun sonu, bölünmeye çıkmaktadır. Soykırımcı, tecavüzcü, vahşi Haçlı Ordularının yani İtilaf Devletleri’nin saldırı ve işgallerini darmadağın eden, Anadolu’da yeniden Türk Birliğini kuran ve İslam’ın adını Anadolu’dan çok şükür sildirmeyen, Sevr’i bir paçavra gibi kaldırıp atan Milli Mücadele’dir (Kuvayi Milliye). Bugün unutulmuştur.

Milli Mücadelenin kahramanları olan Atatürk, Fevzi Çakmak, Karabekir, siyasi dönemi için ne kadar kızsam da İnönü ve, isimsiz kahramanların timsalleri Nene Hatunlar, şehit Mehmetler ve 15 yaşında düşmana kurşun atan çocuklar, bugün unutulmuştur. Bu kahramanların ürünüdür Türkiye Cumhuriyeti, ama artık yolun sonuna gelmiştir.

Biz Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında kimin şampiyon olacağına ve ligdeki türlü iddialara ve kimi oyuncu ve yöneticilerin “tutuklanmasına” kafayı takmışken, hafta sonu akşamlarımızı bunlarla geçirirken, ülkede olan olmuş, tutuklanan tutuklanmış, atı alan Üsküdar’ı geçmiştir. Anadolu Müslümanları ve Türkler, tarihlerini unutmuştur. İşgal, kurtuluş ve yeniden kuruluş günlerini unutmuştur. Bırakın 1910’lu ‘20’li yılları, KKTC kurulmadan önceki Rum saldırıları, şehit edilen yüzlerce binlerce Türk unutulmuştur. Hıristiyan dünyanın desteklediği Rumların zulmü unutulmuştur.

Bugün kendi elimizle İsrailist Kürdistan’ı kuruyoruz, maşallah(!)

AKP’nin yol haritası

Madde-1: Partilerin kapatılmasının tamamen kaldırılması.
Bir maşallah da buna diyelim. Gelişmiş dünyada bunun örneği var mıdır? Almanya’da da, İspanya’da da, Fransa’da da ve diğer gelişmiş devletlerde de partiler Anayasa Mahkemeleri tarafından kapatılabilmektedir ve bu Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’ne aykırı değildir, AİHM kararları da devletleri haklı bulmaktadır. Parti “demokrasi” karşıtı eylemlerin odağı olursa yada demokratik bir yapıda bulunamazsa kapatılır.

Düşünsenize bir parti kurulacak, sonra parti programını değiştirecek ve diyecek ki “İslam öncesi cahiliye Arap dönemindeki gibi, kız çocuklarının diri diri gömülmelerinin önündeki hukuki engelleri kaldıracağız” ve bu parti kapatılamayacak! Çünkü önemli olan Millet yada Devletin huzuru ve dirliği değil, bizlerin huzuru ve güvenliği değil, önemli olan parti ve tabelasıdır(!)

AKP’nin yol haritasındaki birinci madde uygulanırsa, hukukumuza bu şekilde yansırsa bu uç örnekteki parti dahi kapatılamayacaktır. Yok eğer bu uç örnekteki parti yine de kapatılabilecekse, o zaman bu madde yalandır, halka yalan söylenmektedir. AKP hangisine razıdır?

Madde-2: Parti kurulmasında kısıtlayıcı ve yasaklayıcı hükümler kaldırılacaktır.
Ambalaja sarılmış, Milletin gözünü boyamak için söylenen, parlak ama kontrolsüz, tehlikeli ve sınırları belli olmayan bir ifade.

Müslüman AKP hükümeti döneminde, Cumhuriyet tarihinde ilk defa kilise açıldı. Evet, “laik” Atatürk döneminde değil de Tayyip Erdoğan’lı, Bülent Arınç’lı, Abdullah Gül’lü AKP döneminde kiliseler açıldı, sinagog açıldı! Ne garip!

Osmanlı’nın dağılma döneminde Van Gölü’nde yer alan Akdamar adasında ve kilisesinde yüzlerce Müslüman Türk kadınının/anasının ırzına geçildi ve öldürüldü, Ermenilerce. Bu ağır tarihi taşıyan iğrenç adadaki yıkık ve atıl Ermeni Kilisesi bile Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla T.C. desteğiyle (3 milyon TL harcanarak) yeniden Hıristiyan ibadetine açıldı, üstüne de 1 tonluk haçı dikildi, kilise yeniden vaftiz edildi, toplumun gıkı çıkmadı. Bu iğrenç adadaki Akdamar Kilisesi’ni açan Tayyip Erdoğan değil de Atatürk olsaydı, bugün herkes Atatürk’e “gizli Hıristiyan” derdi. Halbuki bugün buna “çok şükür, dinler arası diyalog” deniyor. Ne büyük tezat!

AKP döneminde İstanbul’undan Antalya’sına kadar “gay bar”ların açılmasına da alıştık, “çırıl-çıplaklar” kamplarının faaliyet göstermesine de, TRT’de akşamın sekiz dokuz gibi saatlerinde öpüşme ve cinsel içerikli sahnelerin gösterilmesine de… Müslüman iktidar, muhafazakar toplum… Sistem tıkır tıkır projesini işletiyor, maşallah(!)

Bu birinci ve ikinci maddelerin sonucunda, açıkça söylüyorum, Eşcinseller Partisi de (yada buna benzer bir isimle) kurulacaktır. Müslüman ve bilhassa muhafazakar ve benim gibi mütedeyyin (dindar) kimseler çok kızacaktır bu işe, belki Bülent Arınç, belki Tayyip Erdoğan’da konuşmalarında partiyi hedefe oturtacaklardır, “sapık bunlar” diyeceklerdir. Ama bunun olmasına yol açanlar, açıldıktan sonra “tepki” gösterince, Millet bunların açılmasına izin verenlerin aslında o gün söylenenler olduğunu unutmuş olacak ve yine Arınç’ı ve Erdoğan’ı haklı görecektir.

Yol haritasındaki bu maddelerle BDP gibi terörist partiler de kapatılamayacaktır. Daha önce de (referandumdan önce) BDP’nin, gelecek yeni düzenlemelerle kapatılamayacağını yazmıştım, yeniden değinmiyorum.

Madde-10: Başkanlık, yarı başkanlık ve partili cumhurbaşkanı meselelerinin tartışılması.

Bu maddeyi ve diğerlerini de artık bir sonraki yazımda inceleyelim. Konunun sonunda Kürdistan’ın kurulmasıyla ilgili çarpıcı bilgiler vereceğim. Kendinizi şimdiden bazı şeylere hazırlayın diye yazıyorum. 2005 yılında Suriye’nin bugünkü haline geleceğini yazmıştım, İran’dan önce olur demiştim, satırı satırına oldu. Kuzey Afrika’da (Mısır, Libya, Tunus) hiçbir şey yokken 6 ay öncesinde olacakları yazmıştım, oldu. Neden yazıyorum bunları. Siz olacakları önceden bilin, sonrasında maazallah şok olur kalp krizi geçirirsiniz, yazık olur, olmasın diye yazıyorum, yazacağım. Kalbiniz hassaslaşırsa sonra futbol maçlarını, 90 dakikalık maçın saatler süren “yorumlarını”, Tayyip Erdoğan’ın Alex’le kucaklaşmasını nasıl izlersiniz?!


TEVFiK BiR /  11.Ekim.2012


www.uyaneyturkgidiyoruz.com  “Bu kitabı iyi ki okumuşum” diyeceksiniz.

Kitapyurdu, D&R, Idefix gibi internet kitapevlerinde ve D&R mağazalarında…

Telif Bilgisi

© 2009-2017 tevfikbir.com , tevfikbir.blogspot.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılamaz.

" Tevfik BİR - www.tevfikbir.com " biçiminde kaynak gösterilerek makalelerden alıntı yapılabilir.